Płytki Opoczno Grava – nowoczesność i elegancja

Płytki Opoczno Grava to wyrafinowana wariacja na temat betonu. Ten klasyczny materiał budowlany cieszy się dziś niesamowitą popularnością wśród projektantów wnętrz. Jest surowy i ascetyczny, a zarazem dyskretny i elegancki. Emanuje spokojem. Płytki Grava, które nawiązują do niego stylistyką i kolorystyką, sprawiają, że wnętrze staje się bardziej minimalistyczne, a zarazem modne i przytulne.

Płytki Opoczno Grava wizualnie nawiązują do kolorystyki i struktury betonu, jednak pod kilkoma względami mają nad nim przewagę: są cieplejsze i łatwiejsze w utrzymaniu. Wykończone płytkami wnętrze nie traci zatem modnego charakteru, a przy tym jest bardziej funkcjonalne i eleganckie. Płytki Grava dostępne są w kilku odcieniach – od złamanej bieli przez szarości po ciemny grafit – i zróżnicowanych formatach. Dzięki temu mogą służyć do wykończenia zarówno podłóg, jak i ścian czy nawet innych powierzchni, na przykład ściany wyspy kuchennej.

Opoczno Grava – warianty kolorystyczne

Płytki Opoczna Grava White w odcieniach złamanej bieli doskonale sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym lub glamour. Powiększają optycznie pomieszczenia, dodają im lekkości. Odcienie szarości budują atmosferę spokoju i wyciszenia. Ciemny grafit nadaje pomieszczeniom charakter industrialny, loftowy. Z pewnością zadowoli wielbicieli minimalizmu i prostoty. Płytki Opoczno Grava nadają się do wykańczania zarówno wnętrz kuchennych, jak i łazienek. Doskonale sprawdzą się także w salonie.

Author: Le Corbusier