Sztuka i użyteczność | Wszystko, co powinniście wiedzieć

Jak działa farba antygraffiti?

Jak to zazwyczaj w życiu bywa, każda akcja wywołuje reakcję. Nie inaczej rzecz ma się w przypadku działalności zwanej najczęściej jako graffiti. Nie czas tu i miejsce, aby wchodzić na grząski teren dyskusji i rozstrzygać, czy tego typu aktywność to bardziej sztuka czy już raczej chuligaństwo (zapewne znaleźliby się zagorzali obrońcy obu stanowisk).

Antygraffiti

Jako swego rodzaju antidotum na falę graffiti powstała farba antygraffiti. Nagminne wybryki, w zasadzie istna plaga, powodujące permanentne niszczenie elewacji rozmiatych budynków (by nie wspominać np. o maskach samochodów) spowodowały, że farba antygraffiti cieszy się coraz to większą popularnością.

Cena i skuteczność

Z reguły przez antygraffiti rozumiemy powłokę, która skutecznie zabezpiecza te fragmenty (bądź całe) elewacji, które są szczególnie narażone na zanieczyszczenia poprzez farby w spray’u. Ich cena jest najczęściej zróżnicowana, zależna jest bowiem od pojemności opakowania i sposobu rozprowadzania. Dowiedz się więcej na http://www.graffiticracker.pl/.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes