Designerski okap do kuchni – co warto kupić?

Urządzając swój dom w stylu nowoczesnym, czyli generalnie planując budowę domu, można od razu przemyśleć również zakupu funkcjonalnych akcesoriów zarówno do kuchni, jak i łazienki. Jeżeli chcesz zdecydować się na zakup ciekawego okapu, warto postawić na typowy okap wyspowy czarny, który stanie się dopełnieniem całej twojej aranżacji kuchni. Oczywiście warto, aby wtedy kuchnia również była wykończona w kolorze czarnym. Ładne, matowe fronty mebli będą prezentować się niezwykle elegancko, ale także będą pasować zarówno do stylu glamour, jak i minimalistycznego. Co ciekawe, czarny kolor wykorzystuje się również w stylach loftowych, dlatego jeżeli montujesz w kuchni wyspę, koniecznie zdecyduj się na okap wyspowy czarny. Na jaki warto się zdecydować produkt? zachęcamy do lektury.

Okap wyspowy czarny

Okap wyspowy czarny, czyli tak zwany wolnowiszący, jest urządzeniem nie tak popularnym, jak tradycyjny okap, natomiast coraz chętniej wybieranym przez rzesze klientów. Montuje się go bezpośrednio do sufitu ma on dosyć niewielkie gabaryty, dlatego jest doskonałym wyborem wielu kuchniach. Nie trzeba wyłącznie decydować się na montaż go w kuchni, która rzeczywiście ma wyspę. Uniwersalny, czarny kolor świetnie będzie prezentować we wszystkich wnętrzach. Okap wyspowy czarny jest zatem idealnym uzupełnieniem aranżacji nowoczesnej kuchni, ale także klasycznej.

Funkcje

Na uwagę zasługują na pewno parametry. Warto zdecydować się na okap wyspowy czarny, który ma silnik o mocy przynajmniej 190 W, ale jednocześnie pracuje naprawdę cicho, przez to nie jest słyszalny w całym mieszkaniu lub domu. Powinienem mieć również dwa tryby pracy, wyciąg i pochłaniacz, a także oświetlenie LED oraz regulację pracy.

Wanna do łazienki

Remontując swój dom lub też budując dom, warto oprócz okapu wyspowego czarnego zdecydować się na zakup innych akcesoriów. Z pewnością do koloru będzie pasowała stylowa, czarna wanna do łazienki z hydromasażem, którego nowoczesny wygląd sprawi, że będzie idealnie komponować się z wystrojem zarówno loftowymi, jaki glamour, czy nowoczesnym. Wanna do łazienki to bardzo ważny zakup, remontując dom, warto o tym pamiętać.

Author: Le Corbusier