Sztuka i użyteczność | Wszystko, co powinniście wiedzieć

Trwałość na lata

Większości osób wyraz „budowla” kojarzy się z jakimś imponującym monumentem, najlepiej kilkusetletnim, wystawiającym czytelne świadectwo genialności ludzkiej myśli inżynieryjnej.

Jednak budowla to nie tylko obiekt o wartości historycznej. To każda, nawet malutka oficyna, wykonana za pomocą cegieł, drewna, betonu czy stali. Oczywiście nikt nie buduje po to, by konstrukcja wytrzymała kilka lat. By osiągnęła zakładany przez projektanta okres eksploatacji, niezbędne są odpowiednie impregnaty dla budownictwa.

Ceramika i klinkier

Ceramika i klinkier nie należą do tanich materiałów, ale charakteryzują się fantastycznym wyglądem, przez co skutecznie przyciągają wzrok. By zachwycały przez długi czas, potrzebne są do tego specjalne preparaty. Prym wiodą tu produkty firmy NANOSTONE i SPECIALCHEM. Z łatwością usuną wszelkie przebarwienia oraz zabezpieczą nawierzchnię przed zanieczyszczeniami i utratą połysku.

Elewacja

Dom to przede wszystkim azyl i ucieczka od zgiełku otaczającego nas świata. Właśnie w nim mamy znaleźć ukojenie i czuć się bezpiecznie. Jednak nie zostanie to osiągnięte, gdy będziemy mieć świadomość trapiących go mankamentów, do których z całą pewnością można zaliczyć zabrudzenia elewacji. Na całe szczęście istnieją specjalistyczne impregnaty dla budownictwa, bez większych problemów radzące sobie z tego rodzaju przeszkodami. Najlepszym przykładem takiego rozwiązania jest NANOSTONE FACADE CLEANER. Środek ten natychmiast usunie plamy i odświeży ściany zewnętrze nieruchomości.

Okna

Producenci co kilka lub kilkanaście lat zalecają wymianę okien. Niestety, gdy posiadamy okiennice na wymiar, w dodatku z łukami, koszt zakupu nowych może być naprawdę spory. By wydłużyć ich żywotność, wystarczą zaawansowane impregnaty dla budownictwa, choćby w postaci środka NANOSTONE GLASS. Jego skład nie szkodzi poszczególnym elementom, takim jak szyby czy ościeżnice, natomiast zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiska naturalnego. Ponadto jego zakup nie nadwyręży zbytnio domowego budżetu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes