Wybierz dobrze

Bogaty asortyment sprzętów domowych nie ułatwia nam wyboru – bo jak zdecydować się na jedną pralkę czy lodówkę, skoro jest ich tak dużo, a każdy model ma swoje zalety? Urządzanie kuchni jest szczególnie wymagające, bo jest to pomieszczenie, w którym swoje miejsce musi znaleźć bardzo dużo sprzętów.

Liczy się wielkość

Jednym z najważniejszych jest oczywiście lodówka. Choć jej wybór nie jest prosty, to istnieją jednak pewne zasady, którymi warto się kierować. W ten sposób z pewnością uda nam się kupić lodówkę, która nas zadowoli i będzie odpowiednia do naszych potrzeb. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jej wielkość – zarówno zbyt duża, jak i za mała, nie jest dobrym rozwiązaniem. Musimy też podjąć decyzję o tym, czy lodówka ma być wolnostojąca, czy do zabudowy oraz zwrócić uwagę, w którą stronę otwierają się drzwi. Jeżeli szczególnie nam zależy na tym, aby była dobrej jakości, a przy tym miała niebanalny design, to wymagania te spełnia bez wątpienia lodówka SMEG. Firma ta stawia bowiem nie tylko na jakość, ale także na to, aby jej produkty były stylowe i gustowne. Czarna lodówka w stylu retro to sprzęt, który z pewnością nie pozostanie niezauważony i zamieni zwykłą kuchnię w wyszukane i niepowtarzalne wnętrze.

Lodówki dla wymagających

Produkty tej marki od lat podbijają światowy rynek i są uznawane za luksusowe. Lodówki nawiązujące do stylistyki lat 50. ubiegłego wieku, trafiają bowiem w najbardziej wyrafinowane gusta, a przy tym są nowoczesne, energooszczędne i wydajne. Ich dużą zaletą jest także to, że są bardzo ciche i nie zakłócają naszego cennego spokoju. Wszystkie modele dostępne są w dwóch wersjach – z zawiasami po lewej lub po prawej stronie. Ich nieprzeciętna stylistyka sprawia, że są to lodówki, które będą odpowiednie do wnętrz urządzonych w różnych stylach – nie może ich zabraknąć w lofcie, ale także w mieszkaniu zaaranżowanym po skandynawsku czy rustykalnie. Producent w tych stylowych lodówkach zastosował nowoczesne technologie, dzięki którym przechowywana żywność jest zawsze świeża i apetyczna, a także dłużej przydatna do spożycia.

Author: Le Corbusier