Sztuka i użyteczność | Wszystko, co powinniście wiedzieć

Rynek nieruchomości w miastach na północy Polski

Pomorze już od kilku lat jest najszybciej rozwijającym się regionem w Polsce. W Gdyni, w Gdańsku i nieodległym Pruszczu Gdańskim powstają nowe firmy produkcyjne i rozwija się rynek usług finansowych. Pociąga to za sobą ożywienie na rynku nieruchomości.

Lokale na wynajem

Firmom ubezpieczeniowym, informatycznym i reklamowym oferuje się biura do wynajęcia w reprezentacyjnych dzielnicach Gdańska. Znajdują się nowoczesnych, klimatyzowanych budynkach z zielonymi tarasami na dachach. Obiekty są całodobowo monitorowane, co skutecznie odstrasza potencjalnych amatorów wyspecjalizowanego sprzętu biurowego i wysokiej klasy komputerów. Każdy z pracowników poszczególnych korporacji ma magnetyczną kartę wejściową, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed wizytą osób niepowołanych. Pokoje biurowe są w pełni umeblowane i wyposażone w takie urządzenia jak ksero, fax, skaner i niszczarka dokumentów. Najemcy nie muszą również ponosić kosztów konserwacji obiektów, gdyż dba o to profesjonalny serwis sprzątający.

Hale magazynowe

W okolicach Gdańska i Pruszcza Gdańskiego dostępne są również magazyny do wynajęcia, w których firmy spożywcze, farmaceutyczne i meblowe mogą przechowywać swoje towary. Hale mają doskonałą lokalizację – znajdują się w pobliżu obwodnic i autostrady A1. Takie położenie jest korzystne ze względów logistycznych i wiele firm z niego korzysta. Obiekty magazynowe utrzymywane są w dobrym stanie technicznym, są odnawiane i sprzątane, a instalacje regularnie konserwowane. Magazyny na wynajem koło Gdańska przechodzą również okresowe przeglądy techniczne nakazane przez ustawodawcę w prawie budowlanym. Dzięki temu firma decydująca się na wynajem ma pewność, że hala magazynowa spełnia wszystkie normy i nadaje się do użytkowania.

Rynek nieruchomości ciągle się rozrasta, a wzrost gospodarczy stymuluje tylko jego rozwój. Jest to korzystne zjawisko, na którym korzystają: firmy produkcyjne i hurtownie, zagraniczni inwestorzy oraz deweloperzy, którzy oferują najemcom powierzchnie magazynowe i biurowe.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes