Piękne baterie umywalkowe do każdej łazienki

Codzienne mycie zębów, twarzy, dłoni, poranny makijaż i jego wieczorne zmywanie… To tylko podstawowe czynności, jakie wykonujemy, stojąc każdego dnia w łazience przy umywalce. Ile ostatecznie czasu tam spędzamy – trudno zliczy. Ale z pewnością uskłada się go wystarczająco, żeby warto było zdecydować się na jak najlepszy zakup baterii umywalkowej.

Jaką baterię umywalkową wybrać?

Podstawowym podziałem baterii umywalkowych jest ten na baterie stojące i ścienne. Te pierwsze są szczególnie proste w montażu, dzięki wykorzystaniu przyłączy w formie wyjątkowo elastycznych wężyków. Baterie łazienkowe umywalkowe tego typu są usytuowane wystarczająco wysoko ponad misą umywalki, pozostawiając sporo miejsca na codzienną toaletę.

Natomiast baterie łazienkowe ścienne montuje się w ścianie, dlatego o ich wyborze decydujemy jeszcze przed ostatecznym wykończeniem łazienki. Zazwyczaj instaluje się je w starym budownictwie.
W trosce o ekologię oraz własną oszczędność powinniśmy zdecydować się na baterię jednouchwytową. Jest ona wyposażona w specjalny mieszacz, który zapobiega niepotrzebnemu marnowaniu się wody.
Zaś bateria dwuuchwytowa posiada dwa osobne kurki – do zimnej i ciepłej wody. Zwykle jednak ją również stosuje się w starszym budownictwie.

Wygodna funkcjonalność w parze ze stylowym designem

Dlatego w zależności od Państwa indywidualnych preferencji, zachęcamy do wyboru najbardziej wygodnych i praktycznych baterii umywalkowych. Nie zapominając oczywiście o niezwykle istotnych walorach estetycznych, które potrafią odmienić wygląd każdej łazienki.

Jako sklep gwarantujemy najwyższą jakość materiałów, z jakich wykonane zostały nasze baterie. Szczególnie cenimy sobie długotrwałość oferowanych przez nas produktów oraz zadowolenie naszych klientów, którym sprzęt od nas z pewnością posłuży przez długie, długie lata…

Dlatego nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą łazienkowych baterii umywalkowych jeszcze dziś!

Author: Le Corbusier

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *