Sztuka i użyteczność | Wszystko, co powinniście wiedzieć

Ocieplanie pianką poliuretanową – co warto wiedzieć?

Ocieplanie pianką – proste i skuteczne

Ocieplanie pianką poliuretanową przynosi bardzo dobre efekty, jeżeli jest prawidłowo zamontowana. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że izolacja będzie spełniać swoją rolę przez długie lata. Ocieplanie pianką dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nie jest trudne, ale warto tę pracę zlecić fachowcom, by uniknąć niepotrzebnych błędów.

Ocieplanie pianką poliuretanową – sposób na szczelność

Największą zaletą tego materiału jest stuprocentowa szczelność, a także nieprzewiewność, dzięki temu pomieszczenie nie jest narażone na utratę energii. Prawidłowo wykonane ocieplanie pianką poliuretanową to gwarancja odpowiedniej temperatury powietrza w pomieszczeniu przez cały rok. Na rynku dostępne są dwa rodzaje pianek – otwartokomórkowa i zamkniętokomórkowa.

Ocieplanie pianką – jaką wybrać?

Pierwsza charakteryzuje się tym, że pęcherzyki mieszają się ze sobą i może przez nią przenikać gaz. Ocieplanie pianką tego rodzaju jest zalecane tam, gdzie zależy nam na lekkiej konstrukcji. Jeżeli zależy nam na wytrzymałości na ściskanie i rozciąganie, zdecydujmy się na ocieplanie pianką poliuretanową zamkniętokomórkową.

Warszawa – miasto fachowców

Województwo mazowieckie to region, na którym działają nasi profesjonalni pracownicy, którzy specjalizują się w wykonywaniu ociepleń z wykorzystaniem pianki poliuretanowej. Z ich usług może skorzystać zarówno Warszawa, jak i mieszkańcy okolicznych miast.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes