Masz problem z myszami? Zakup odstraszacz!

Od jakiegoś czasu w swoim domu widzisz działalność gryzonia? Szukasz skutecznego sposobu, jednak humanitarnego? W takim razie musisz zakupić odstraszacz na myszy, który generuje ultradźwięki. Z naszego artykułu dowiesz się, jak takie urządzenie działa. Zapraszamy!

Odstraszacz na myszy i szczury – jak działa?

Odstraszacz na myszy to urządzenie elektroniczne, które poprzez generowanie ultradźwięków skutecznie odstrasza gryzonie. Ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że takie fale są bezinwazyjne dla człowieka – to bardzo ważna informacja dla osób posiadających małe dzieci. Decydując się na taki odstraszacz, nie musimy wykorzystywać chemicznych substancji, które wymagają zakładania rękawic oraz ochronnych okularów. Za sprawą swoich niewielkich rozmiarów taki odstraszacz możemy umieścić zarówno we wnętrzach, jak i wokół terenów zewnętrznych. Odstraszacze na myszy występują w kilku wariantach. Sprzęt tego typu można położyć na posadzce, ziemi, włożyć do kontaktu lub dostępne są również modele do pojazdów osobowych. Jednak takie urządzenia nie są dostępne w zwykłych sklepach, lecz specjalistycznych tj. Media Sklep

Odstraszacz na myszy i szczury – jakie urządzenie jest najlepsze?

Najskuteczniejsze i najdroższe zarazem urządzenia odstraszające gryzonie charakteryzują się zmiennymi sygnałami ultradźwiękowymi. W przypadku zakupu takiego urządzenia do mieszkania czy domu musimy niestety mieć świadomość, że jego potencjał nie zostanie w pełni wykorzystany. Wszystko przez ultradźwięki, które niestety nie przechodzą przez ściany. Z tego względu konieczny będzie zakup paru urządzeń, a nie jednego. Odstraszacze gryzoni najlepiej radzą sobie na terenach zewnętrznych. Warto wspomnieć również o tym, że odstraszacze cechujące się największym zasięgiem nie zawsze generują największą moc. Dlatego specjaliści zajmujący się zwalczaniem gryzoni zalecają, aby zakupić urządzenia na przykład ze strony Media Sklep, które posiadają wiele funkcji. Pozwoli to skonfigurowanie urządzenia do swoich potrzeb. 

Author: Le Corbusier