Sztuka i użyteczność | Wszystko, co powinniście wiedzieć

Luksus świateł

Jesteś na etapie wykańczania mieszkania? Szukasz modnych i eleganckich dodatków? Sprawdź jak lampa kryształowa odmieni Twoje wnętrze.

Luksusowe powitanie

Chcesz zaskoczyć swoich gości już na progu? Zadbaj o wystrój przedpokoju, w środkowym punkcie ustaw elegancki stolik na dodatki a nad nim niech zawiśnie lampa kryształowa. Blask świateł rozświetli każdy pochmurny dzień i wprowadzi Cię w dobry nastrój tuż po powrocie z pracy do domu. Hol powinien być elegancką obietnicą dalszych niespodzianek w głębi Twojego domu. Luksusowe dodatki sprawią, że nudne i zwykłe wnętrze przemieni się w eleganckie foyer.

Kuchenny szyk

Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna i praktyczna? Tak było być może w latach dziewięćdziesiątych, kiedy królowały ciasne i zamknięte przestrzenie. Teraz kuchnia jest naturalnym przedłużeniem salonu i powinna dorównać mu kroku w tym luksusowym wyścigu. Jak połączyć tak różne pomieszczenia, zapewnić im spójność i płynne przejście? Postaw na zmianę znaczeń, pobaw się dodatkami. W salonie możesz wykorzystać punktowe lampki, do oświetlenia na przykład sprzętu grającego a w kuchni postawić na kryształowy żyrandol godny króla. Taki prosty zabieg sprawi, że elegancki salon stanie się bardziej przytulny, a praktyczna kuchnia zyska luksusowe oblicze. Całość sprawdzi się zarówno w dużych domach jednorodzinnych jak i na ograniczonym metrażu mieszkania.

Maluch rządzi

Twoje dziecko marzy o metamorfozie pokoju? Stoisz przed trudnym zadaniem zaprojektowania apartamentu dla małej księżniczki? Postaw na luksusowe dodatki: elegancki żyrandol, kryształowe lustro ciężkie aksamitne zasłony, to wszystko sprawi, że pokój dziecięcy przemieni się w komnatę zamku. Elegancki kontrast to jest to co stylowe dzieciaki lubią najbardziej!

Luksus nocy letniej

Twoja sypialnia bardziej przypomina składzik niż pokój do spania? A może chcesz z niej wyprowadzić Waszego Szkraba? Zrób odważny krok i zaplanuj całkowitą metamorfozę Twojej sypialni. Zacznij od nowego koloru ścian, na których będziesz obserwować grę świateł. W tym celu zrób sobie prezent w postaci eleganckiego żyrandola, który będzie punktem centralny i wyznaczy styl całego wnętrza.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes