Kotły wodne do wynajęcia

Choć niemal na każdym kroku jesteśmy zaskakiwani nowinkami technologicznymi, to jak dotąd nie wymyślono atrakcyjnej alternatywny dla kotłów wodnych. Te służące do wytwarzania ciepła urządzenia od lat cieszą się dużą popularnością i są chętnie wybierane przez klientów. Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór kotłów, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do indywidualnych potrzeb. 

 

Kotły wodne – wydajność, paliwo, waga

Wybierając kocioł wodny bardzo ważne jest to, żeby zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Od nich bowiem zależy to, czy urządzenie będzie spełniało nasze oczekiwania i dostarczało nam odpowiednią ilość ciepła. Zacznijmy od wydajności. U nas można wynająć kotłownię wodną o stosunkowo małej mocy, zaczynającej się od 150 kW, aż po bardzo wydajną, która może zasilać duże zakłady przemysłowe, której moc wynosi 11 000 kW. W zależności od kotła, różna może być jego maksymalna temperatura robocza. Jedne kotły wodne osiągają maksymalnie 90 stopni Celsjusza, inne 100, 130, a nawet 200 stopni Celsjusza. Patrząc pod kątem eksploatacji i ponoszonych kosztów, niemniej ważne jest paliwo, jakim urządzenie musi być zasilane. Możemy zdecydować się na kotłownię wodną na olej lub taką, która może działać zarówno na olej, jak i na gaz. Taka dowolność jest z pewnością zaletą kotła i nie brakuje osób, które decydując się na konkretny model kieruje się między innymi tym, czy może być ono zasilane dwa rodzajami paliwa. Na koniec chcemy powiedzieć na słowa na temat wagi, która jest istotna z punktu widzenia transportu. Mianowicie im większa wydajność kotła wodnego, tym większa jego waga. Aby to zobrazować podamy wagę kotła o wydajności 150 kW, która wynosi 1 500 kg, podczas gdy kocioł o wydajności 11 000 kW waży aż 49 000 kg… Niezależnie od tego, jakiego kotła potrzebujemy, to możemy wynająć go na stronie www.wynajemkotlowni.pl/. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie na dogodny na warunkach. 

 

Zalety wynajmu kotłowni wodnej

Nie zawsze opłaca się inwestowanie we własną kotłownię wodną. Bywa też tak, że konieczny jest przegląd posiadanej kotłowni albo dokonywana jest jej modernizacja i wynajem kotła wodnego, to najlepsza opcja z możliwych. Zapobiega przestojom i jest bardzo korzysta pod względem ekonomicznym. Nasze mobilne kotłownie wodne, które zabudowane są na przyczepie samochodowej mogą ekspresowo zostać dostarczone w niemal każde miejsce, zapewniając tym samym nie tylko ciepło, ale także wodę użytkową… Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem kotła wodnego, to nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami i oczekuj na dostarczenie urządzenia. 

Author: Le Corbusier

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *