Grupa Pekabex – innowacyjność i ekologia

Grupa Pekabex – największy polski producent elementów i konstrukcji prefabrykowanych

Pekabex Development jest firmą, która odbiega od standardu przedsiębiorstw na polskim rynku. Dzięki własnym zespołom inwestycyjnym, sprzedażowym, deweloperskim, produkcyjnym oraz dzięki profesjonalnemu zapleczu kadrowym, gwarantuję Inwestorowi najwyższą jakość, a obsługa inwestycji stanie się przyjemnością. W skład oferty wchodzi m.in.: kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych oraz kompleksowa obsługa inwestycji. Dostarczamy i montujemy konstrukcję, a cały proces jest przeprowadzany najlepiej w Polsce. Pewność ceny oraz skuteczność, to charakterystyczne aspekty współpracy z nami. 

Pekabex Inwestycje – wykonawca inwestycji budowlanych

Nasza firma jest najlepszym wyborem na partnera biznesowego. Dzięki naszej szerokiej wiedzy i kompetencjom, jesteśmy w stanie zaprojektować, uzyskać pozwolenia oraz wybudować budynek, a jednocześnie skomercjalizować projekt, zająć się marketingiem i sprzedażą, jak i pozyskać finansowanie. Jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych proponujemy model biznesowy, który polega na podziale nadwyżkowych zysków ze sprzedaży wynikających z inwestycji, ponad wartość gruntu wniesionego przez Inwestora do projektu.

Pekabex Development – generalne wykonawstwo inwestycji

Generalne wykonawstwo inwestycji to coś, w czym się specjalizujemy. Czas budowy, który jest krótszy nawet o 40% od technologii tradycyjnej, bardzo wysoka jakość obiektu, dodatkowe metry powierzchni sprzedażnej (PUM, więcej nawet o 7%) oraz przeprowadzenie inwestycji i profesjonalne przygotowanie projektu, to charakterystyczne dla naszej firmie cechy, których się zawsze trzymamy. Jako generalny wykonawca hal naszym Inwestorom proponujemy zastosowanie technologii prefabrykacji betonowej oferowanej przez Pekabex Development. Dzięki wykorzystaniu tego surowca, hale budowane są szybciej, a elementy dostarczane są w terminie ustalonym z klientem, bezpośrednio na plac budowy. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez pocztę elektroniczną lub przez numer telefonu.

Author: Le Corbusier