Sztuka i użyteczność | Wszystko, co powinniście wiedzieć

Gniazda Asfora

Nasza firma ma w swojej ofercie między innymi gniazda Asfora marki Schneider. Dostępne są zarówno produkty umożliwiające podpięcie jednej jak i dwóch wtyczek naraz.

W ofercie jest również specjalne gniazdo z 2-bolcowym uziemieniem. Sprzedajemy również produkt przeznaczony do łazienek z zamykaną klapką. Tego typu rozwiązanie ogranicza przedostawania się kurzu, różnego rodzaju drobnego pyłu oraz wilgoci do wnętrza gniazdka, które mogłoby spowodować zwarcie lub porażenie prądem osoby podłączającej sprzęt elektryczny.

Gniazda Asfola marki Schneider mają klasyczne kwadratowe kształty. Dzięki uniwersalnym kształtom można bardzo prosto dopasować je do różnego typu pomieszczeń. Pasują zarówno do pokoju dziennego jak i do jadalni, sypialni, kuchni czy łazienki. Gniazda mogą być zarówno montowane pionowo jak i poziomo. Co istotne gniazdka można łączyć obok siebie nawet do pięciu w jednym rzędzie po zakupie specjalnej ramki – pionowo lub poziomo.

Gniazda Asfora firmy Schneider są też bardzo łatwe w montażu. Raz z zakupionymi produktami otrzymacie Państwo precyzyjną instrukcję, która pozwoli Wam zamontować je w kilka minut. Zostały one zaprojektowane tak, żeby każdy mógł je zainstalować bez pomocy fachowca. Oprócz gniazd standardowych nasza oferta zawiera również gniazda służące do podpięcia kabli telefonicznych lub przewodów komputerowych sieci LAN, a także kabli satelitarnych.

W naszej ofercie dostępne są również gniazda głośnikowe, dzięki którym można w ścianach ukryć przewody od amplitunera kina domowego do głośników. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu kable nie muszą się już plątać na wierzchu, możemy schować je wszystkie. Jest też możliwość zakupu ściemniaczy pozwalających regulować światła w pokoju nadając mu odpowiedniego nastroju. Oprócz tego w kolekcji gniazd Asfora firmy Schneider dostępne są równie włączniki schodowe oraz czasowe, pojedyncze, podwójne, a także dzwonkowe i żaluzjowe. Wszystkie produkty objęte są szerokim pakietem gwarancyjnym. To wysokiej jakości produkty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes