Czym są systemy węży chowanych?

Nie da się ukryć, że zalety odkurzaczy centralnych czynią je urządzeniami znacznie wydajniejszymi, niż modele tradycyjne. Sprzątanie domu już nigdy więcej nie musi kojarzyć się nam z przełączaniem zbyt krótkiego kabla między gniazdkami oraz ciąganiem za sobą całego urządzenia. Dotyczy to w szczególności posiadaczy domów piętrowych, których odkurzanie potrafi być szczególnie problematyczne. A jeśli myślimy dopiero o przejściu na nowoczesną formę sprzątania, warto jest rozważyć zakup odkurzacza centralnego w zestawie z wysokiej jakości systemem węży chowanych. W niniejszym artykule opowiemy, dlaczego rozwiązanie to jest naprawdę warte naszej uwagi.

Estetyka węży chowanych

Nowoczesne systemy węży chowanych, na przykład wykorzystywany w całej Europie Retraflex, to znakomity wybór dla osób, chcących zachować minimalistyczną prezencję swoich czterech kątów. Wielu klientów decyduje się bowiem na montaż odkurzacza centralnego w domu już zbudowanym, o konkretnej estetyce. Nie oznacza to jednak, że będziemy musieli wybierać między efektywniejszym sprzątaniem, a zachowaniem ustalonej przez nas aranżacji. W domach jednopiętrowych, węże chowane umożliwiają nam odkurzenie bardzo dużych powierzchni, bez konieczności montażu więcej, niż jednego gniazdka. Dla przykładu, dwunastometrowy wąż pozwala nam na dokładne porządki na przestrzeni nawet 200 m2. Nie musimy wówczas martwić się, że czeka nas gruntowny remont, połączony z kuciem ścian w każdym z pomieszczeń. Gniazdo zwijacza nowoczesnego systemu odznacza się przy tym znakomitą estetyką, która wspaniale wkomponuje się w minimalistyczne wnętrza.

Polecane zestawy

Decydując się na zakup odkurzacza centralnego w zestawie z systemem węży chowanych, powinniśmy postawić na niezawodne rozwiązanie, opracowane przez wiodących producentów. Polscy dystrybutorzy, tacy jak Comfort System, oferują nam tu bogaty wybór odkurzaczy, dostępnych wraz z przydatnymi akcesoriami. Przykładem jest tu chociażby zestaw, w skład którego wchodzi nowoczesny odkurzacz EVO 200/RF Premium 9m, a także szereg dodatków, ułatwiających sprzątanie za pomocą systemu Retraflex. Zobacz więcej na https://www.comfortsystem.com.pl/go.live.php/PL-H3/oferta/Search/catID=65/system-weza-chowanego-retraflex.html

Author: Le Corbusier

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *