Brodzik prostokątny – ponadczasowe wyposażenie twojej łazienki

Brodzik prostokątny jest zawsze uniwersalny, modny i funkcjonalny. Idealnie pasują do każdej łazienki zarówno małej, jak i dużej! Co więcej, pięknie się prezentują w łazienkach zaaranżowanych w różnych stylach. Można go z powodzeniem włączyć w aranżację nowoczesną, jak i tradycyjną.

 

Brodzik prysznicowy prostokątny od marki Vigour

Brodzik prysznicowy prostokątny w sklepie online vigourpolska.pl jest dostępny w aż kilku rozmiarach. Dzięki temu każdy klient znajdzie produkt szyty na miarę swoich oczekiwań. Dlaczego warto inwestować w armaturę i sprzęt do łazienki marki Vigour? Marka słynie z tego, że oferuje klientom wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Artykuły wyposażenia łazienki zostały docenione przez wielu klientów w całej Polsce. Materiały, z których zostały wyprodukowane są odporne na uszkodzenia, zarysowania, zmiany temperatury, wilgoć i wodę. Dlatego pielęgnacja brodzika, armatury i innych elementów montażowych jest bardzo prosta i nie wymaga sporo czasu. 

 

Brodziki prostokątne – przestronny model, który zapewnia komfort podczas kąpieli

Brodziki prostokątne z dodatkową powłoką antypoślizgową gwarantują bezpieczną kąpiel wszystkim domownikom. Przeciwdziałają upadkom i poślizgnięciom. Model w kształcie prostokąta jest kompaktowy, dlatego wygodnie można się w nim odnaleźć. Brodzik prostokątny można zlokalizować w sercu łazienki lub w jej narożniku, a nawet w wolnej wnęce. Wszystko zależy od miejsca, jakim dysponujesz. Wspaniale prezentuje się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, gdzie przeważają kolory ziemi, czyli biel, szarości, beż, złoto i srebro. Idealnym dodatkiem będzie chromowana armatura z tej samej kolekcji. 

 

Brodzik prostokątny to funkcjonalne rozwiązanie wysokiej jakości

Brodzik prostokątny spełnia swoją rolę wraz z odpowiednio dobraną armaturą, czyli baterią prysznicową i zestawem natryskowym. W sklepie do wyboru masz zestaw jednostrumieniowy lub trzystrumieniowy. Baterie zaskakują swoim designem, kształtem i rozmiarem. Bez problemu dopasujesz właściwe akcesoria. 

Author: Le Corbusier